Новини про м'ясо

АЧС виявили у регіоні Польщі, що вважався безпечним

Один із останніх спалахів африканської чуми свиней в Польщі виявили на підприємстві поблизу Каліша, регіону, який перебував за межами епізоотичного зонування, оскільки тут раніше не реєструвало жодного випадку АЧС.

88-й спалах африканської чуми свиней у Польщі за 2020 рік був підтверджений на фермі, розташованій за межами районів, перелічених у Додатку до Виконавчого рішення Єврокомісії 2014/709 / EU709 щодо заходів контролю за здоров’ям тварин, пов’язаних з африканською чумою свиней у деяких державах-членах ЄС.

На фермі, розташованій у селі Лашков у Великопольському, утримувалось 110 свиней. Зразки для лабораторних досліджень відбирали після смерті свиноматки, коли під час розтину були виявлені симптоми, що вказують на АЧС. Експерти з Головної ветеринарної інспекції країни (GIW) працюють над визначенням того, що стало причиною спалаху захворювання.

Загалом з початку вересня у господарствах Польщі виявили 13 випадків АЧС. Їх реєстрували у Люблінському, Підкарпатському, Великопольському та Мазовецькому воєводствах. Серед диких кабанів спалахів АЧС в рази більше. Так, лише минулого тижня серед диких тварин у Польщі зафіксували 40 випадків захворювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button