Новини про м'ясо

АЧС виявили на Балі

Африканська чума свиней почала поширюватися на індонезійському острові Балі ще 2 місяці тому, утім влада повідомила про спалах лише у лютому. За цей час на Балі від АЧС загинуло близько 1000 свиней.

Незважаючи на суттєві втрати поголів’я, влада стверджує, що на острові вдається успішно стримувати поширення хвороби, оскільки протягом кількох останніх днів жодна тварина не загинула від африканської чуми свиней.

Балі – курортний острів, який відвідують туристи з усього світу. Утім, свинарство також є важливою економічною складовою острова – тут утримується близько 800 тис. голів свиней.

“Ми підозрюємо, що ці свині були заражені АЧС, оскільки багато фермерів давали їм зіпсовані залишки їжі з готелів. Ми працюємо над підвищенням обізнаності фермерів про цю хворобу. Сподіваємось, вони можуть збільшити рівень біобезпеки, утримуючи свої господарства в чистоті, та не допускаючи годування тварин харчовими відходами й іншими кормами невідомого походження”, – пояснила керівниця Агентства з питань сільського господарства та продовольчої безпеки Іда Багус Віснуардхана, додавши, що агентство роздавало фермерам безкоштовні дезінфікуючі засоби.

Оскільки африканська чума свиней не несе небезпеки для людей, влада Балі сподівається, що спалах не впине на туристичний бізнес.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button