Новини про м'ясо

АЧС: вірус поширився ще на одну країну

Африканську чуму свиней виявили в Індії, повідомляють представники місцевої влади, яких цитує видання Telegraph India. Захворювання було виявлено на кількох фермах у штаті Ассам, включаючи ті, що розташовані на річковому острові Маджулі.

Поки що в шести районах потенційно мали контакт з зараженими тваринами понад 2500 свиней, але влада вагається, щодо забою в заражених районах. Місцеві чиновники вирішили створити експертний комітет державного рівня та провести зустріч із зацікавленими сторонами для обговорення плану дій щодо боротьби з вірусом. Рішення про масовий забій свиней в уражених районах має ухвалювати саме цей комітет.

Індія – остання азійська країна, яка постраждала від африканської чуми свиней, яка вже поширилася в Китаї, Монголії, В’єтнамі, Лаосі, Камбоджі, М’янмі, Індонезії, Філіппінах, Південній Кореї, Північній Кореї та Східному Тиморі. Хвороба також присутня в Африці, Росії, Білорусі, Україні та ряді країн-членів ЄС. Існує загроза поширення АЧС у деяких важливих країнах-виробниках свинини, таких як Німеччина, Франція, Італія та Іспанія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button