Новини про м'ясо

АЧС у Південній Кореї: 47 тис. забитих свиней і ріки крові

Південнокорейська влада протягом минулих вихідних провела масштабну операцію з утилізації 47 тис. свиней поблизу кордону з Північною Кореєю, намагаючись стримати поширення африканської чуми свиней. Однак у працівників закінчились пластикові контейнери, які використовували для поховання свиней, і кров тварин потрапила в річку поблизу.

В результаті річка Імджін, що проходить через демілітаризовану зону, стала червоною. Це сьома за величиною річка в Кореї, і населення цього району побоюється, що хвороба може поширитися на інші провінції.

Влада відхилила подібні побоювання, сказавши, що свиней дезінфікували перед забоєм. Чиновники також заявили, що було вжито екстрених заходів для запобігання подальшого забруднення річки.

У Південній Кореї АЧС виявили нещодавно і фахівці з біобезпеки вважають, що хворобу перенесли дикі тварини з Північної Кореї. Поки що в Південній Кореї повідомлялося про 13 випадків. Їх реєструють починаючи з 17 вересня – тоді було виявлено перший в країні спалах небезпечного захворювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button