Новини про м'ясо

АЧС у Китаї переходить від свійських до диких свиней

Міністерство сільського господарства та сільських територій Китаю оголосило, що туші 7 диких кабанів, заражених африканською чумою свиней, були знайдені в лісі в провінції Хубей, в центральному Китаї. Поголів’я свиней у країні вже скоротилося більш ніж на 40% через епідемію хвороби, хоча серед диких кабанів реєстрували лише поодинокі випадки зараження, повідомляє Reuters.

З виявленням одразу кількох туш кабанів почався новий етап кризи АЧС в азійській країні, оскільки раніше в основному повідомлялося про поширення хвороби лише в промислових та приватних господарствах.

Випадки загибелі диких кабанів, зазвичай спостерігали в районах, близьких до російського кордону. В Азії, на думку експертів ФАО, ситуацію з АЧС розглядали як “створену людиною” через те, що до цього часу лише Південна Корея стикалася з дикими кабанами, як головною причиною поширення хвороби. Спалах серед диких тварин може спричинити нові проблеми для китайської влади та може мати більший і довший вплив на галузь свинарства в країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button