Новини про м'ясо

АЧС у країнах Океанії продовжує поширюватись через селян

Ще одна провінція на Філіппінах повідомляє про спалах АЧС, оскільки проби крові, взяті у свиней у Давао Окциденті, показали наявність вірусу африканської чуми свиней в регіоні, повідомляє Reuters. Міністр сільського господарства країни Вільям Дар наказав чиновникам регіонального управління обмежити транспортування тварин на південних островах Філіппін, оскільки хвороба продовжує поширюватися.

Філіппіни повідомили про перший спалах АЧС у вересні 2019 року, і до цього часу постраждали лише дві провінції – Центральний Лусон та Калабарзон.

Влада вважає, що причиною проникнення вірусу в країну стала свинина, перевезена з Китаю. Чиновники в регіонах нарікають на недосконалу схему компенсацій для постраждалих фермерів та недостатність фінансування. Через це, більшість постраждалих господарств не отримують компенсацій за втрачених свиней, що спонукає фермерів приховувати спалахи АЧС. Особливо така практика поширена серед власників присадибних селянських господарств.

Вважається, що популяція свиней у господарствах філіппінських селян становить 8,2 млн. голів, а вантажні автоперевезення є основним каналом розповсюдження м’яса свиней на внутрішньому ринку. У деяких випадках ці вантажівки сприяють поширенню вірусу країною.

Очікується, що ситуація на ринку Філіппін не покращиться до кінця першого кварталу 2020 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button