Новини про м'ясо

АЧС практично вдалося подолати у В’єтнамі

Нгуен Сюань Куонг з Міністерства сільського господарства та розвитку сільських регіонів В’єтнаму повідомив, що понад 90% громад у країні вже відзвітували, що за останні 30 днів не було виявлено жодного нового спалаху африканської чуми свиней. Однак на малих свиногосподарствах та у господарствах населення рівень біобезпеки не є достатньо високим, тому влада країни продовжує спостерігати за розвитком ситуації і не поспішає робити висновків щодо повного подолання АЧС.

З лютого 2019 року африканську чуму свиней було виявлено у 8488 комунах у 667 районах 63 провінціях та містах В’єтнаму. Через АЧС довелося забити 6 мільйонів свиней (9,0% від загальної поголів’я).

Наразі підтверджено, що в 8200 комунах (що становить 96% від загальної кількості заражених районів) протягом місяця не виявили жодного спалаху захворювання.

Утім, навіть якщо В’єтнаму вдасться повністю звільнитися від АЧС, поширення вірусу найближчим часом триватиме в Китаї та інших країнах регіону, а це означає, що попит на свину на світовому ринку зростатиме.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button