Новини про м'ясо

АЧС поширилась ще на одну країну

Поширення АЧС в світі триває. Вірус виявили ще в одній країні. Про сім спалахів африканської чуми свиней повідомили на острів Боа-Вішта, що є частиною Республіки Кабо-Верде, архіпелагу в Атлантичному океані на північ від західного узбережжя Центральної Африки.

Міністерство сільського господарства та охорони навколишнього середовища країни запровадило тимчасову заборону на забій свиней без спеціального дозволу. До таких заходів місцева влада вдалася, щоб зупинити розповсюдження хвороби після того, як 7 випадків АЧС були підтверджені аналізом від ветеринарної лабораторії Дирекції служби тваринництва Кабо-Верде.

Такі дії, як забій свиней без належного дозволу, переміщення свиней між місцями на острові Боа-Вішта та на інші острови країни, включаючи похідну продукцію, повністю заборонені, згідно з документом, опублікованим дирекцією острова.
У документі також закликають місцеве населення до співпраці, а саме – відмови від придбання або споживання свинини без медичного сертифіката, виданого місцевим ветеринарним органом. Також жителям острова не радять ні за яких обставин споживати свинину сумнівного походження.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button