Новини про м'ясо

АЧС наближається: вірус виявили за 12 км від кордону Німеччини

Африканська чума свиней у Польщі й далі поширюється на захід. Цього тижня спалах вірусу виявили за 12 кілометрів від кордону з Німеччиною. Влада ФРН передбачає, що, можливо, вже навесні вірус перетне кордон, оскільки почнеться період активної міграції диких кабанів.

Туша кабана, зараженого вірусом африканської чуми свиней, виявлена ​​в Польщі неподалік від німецького кордону, інформує журнал Agrarheute. Ситуація насторожила німецьку владу, оскільки, хвороба просувається на захід швидше, ніж очікувалося. За прогнозами польських дослідників на 2018 рік, ризик потрапляння вірусу в Німеччину через популяцію дикого кабана оцінювався в 4-5 років. Зараз ці прогнози переглядаються і АЧС може потрапити в ФРН уже цього року.

Речник Міністерства сільського господарства Німеччини заявив, що набір заходів біобезпеки, запроваджених протягом останніх кількох тижнів, залишається незмінним. Німеччина встановила захисні огорожі уздовж кордону, і мисливцям рекомендували відстрілювати кабанів, що мігрують із сусідньої країни.

За даними Євростату, у листопаді національне поголів’я свиней у Німеччині становило близько 26 мільйонів голів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button