Новини про м'ясо

АЧС: Данія завершує будівництво паркану на кордоні з Німеччиною

Міністерство сільського господарства Данії вирішило збудувати паркан на кордоні з Німеччиною, щоб запобігти проникненню диких кабанів, які є основними носіями африканської чуми свиней. Хоча у ФРН випадків АЧС виявлено не було, ризик проникнення захворювання на територію країни є достатньо високим.

Наразі Данія завершує будівництво паркану від диких кабанів. Працівники збираються закінчити останню ділянку довжиною майже 70 кілометрів. Сталева огорожа висотою 1,5 метра є важливим фактором профілактики африканської чуми свиней у Данії. Наразі небезпека поширення АЧС посилилась, оскільки спалахи вірусу виявили в Польщі всього за 80 кілометрів до кордону з Німеччиною.

Окрім огорожі, яка використовується для запобігання проникненню диких свиней, було введено нові правила регулювання галузі свинарства та посилення інформування про ризик зараження африканською чумою свиней.

Данське агентство природи підрахувало, що наразі перенесення захворювання через диких кабанів малоймовірне, завдяки паркану й тому, що популяція цих тварин у країні істотно зменшилась – наприклад, в південній частині регіону Ютландія залишилося менш ніж 40 диких свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button