Новини про м'ясо

754 спалахи АЧС зареєстрували у Польщі з січня по березень

Поширення вірусу африканської чуми свиней у Польщі сповільнюється. За перші 3 місяці в країні було виявлено 754 випадки захворювання, і лише один з них зареєстрували у господарстві, решта – у диких кабанів.

Варто зазначити, що у першому кварталі 2018 року кількість спалахів АЧС серед диких тварин сягнула 932. Таким чином, кількість випадків захворювання скоротилась на 20%.

Що ж до захворюваності серед тварин у господарствах, то єдиний за 3 місяці випадок АЧС було зафіксовано у січні на підприємстві в Вармінсько-Мазурському воєводстві. Тоді власникам довелося утилізувати 67 свиней.

Утім, з огляду на широку розповсюдженість вірусу серед диких кабанів, експерти прогнозують, що влітку полякам варто очікувати нових спалахів АЧС серед свійських свиней.

Цього тижня влада одного з основних імпортерів Польської свинини, США, заявила, що країна має посилити контроль за поширенням африканської чуми свиней. Головною вимогою американських закупівельників є збільшення кількості ветеринарів, що контролюють якість свинини, експортованої до США. Йдеться про 50 нових робочих місць. Виконання пропозиції американських партнерів буде вартувати польській стороні близько 1 млн. євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button