Новини про м'ясо

70% людей не збираються скорочувати споживання м’яса

Згідно з даними дослідження, проведеного на замовлення компанії Cargill, більшість споживачів вважають, що м’ясо, риба і яйця є невід’ємною частиною здорової і екологічно відповідальної дієти.

У своєму останньому огляді Feed4Thought, Cargill зазначає, що 93% респондентів у США, Бразилії, Нідерландах і В’єтнамі турбує проблема зростання населення і попиту на харчові продукти та здатність сільського господарства нагодувати планету в майбутньому. Не зважаючи на те, що тваринництво продукує значний відсоток парникових газів і впливає на прискорення процесу глобального потепління, 80% учасників опитування вважають, що споживання м’яса може бути частиною екологічно відповідального режиму харчування, а 93% вважають, що воно відіграє важливу роль у здоровому раціоні.

Більше двох третин опитаних респондентів стверджують, що мають намір залишити незмінним або збільшити споживання тваринного білка в наступному році, а 20% учасників висловили зацікавленість у збільшенні споживання рослинних або альтернативних джерелах білка.

Згідно з даними дослідження, багато споживачів вважають, що м’ясо, риба і яйця можуть бути невід’ємною частиною здорової і екологічно відповідальної дієти, нпопри зростання інтересу до рослинних білків.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. не так страшно мясоедение как гигансткий планетарный забой животных, который усугубляет карму человечества и масштабно увеличивает количество стихийных бедствий на планете. Выход есть- это усовершенствование екологически чистых технологий производства вкусного идентично натуральному мяса животных и рыбы.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button