Новини про м'ясо

70% французів споживають органічне м’ясо

Більш ніж 70% французів вживають органічне м’ясо постійно, часто або хоча б іноді. Цей показник поступово зростає. Так, у 2015 році хоча б іноді надавали перевагу органічному м’ясові 59% жителів Франції. Про це свідчить опитування Ifop, зроблене на замовлення Органічної комісії в Інтербеві.

У 2018 році (останні опрацьовані дані) французький ринок органічного м’яса розширився. Так, за рік було продано яловичини на 374 млн євро (це на 18% більше ніж у 2017 році), свинини – на 109 млн євро (+ 2,9%) і баранини – на 65 млн євро (+ 18,2%).

Тим не менш, загальне споживання м’яса в країні зменшується, найбільше це помітно на прикладі м’яса ВРХ. Споживання яловичини у Франції за останні 5 років знизилось на 6,5%, незважаючи на те, що країна є другим за величиною виробником м’яса великої рогатої худоби в Європі із загальним поголів’ям 19 млн голів.

Нещодавнє опитування Ifop для CIWF France показало, що 85% французів готові їсти м’ясо рідше і платити більше за м’ясо, вирощене на підприємствах з високими стандартами благополуччя тварин. Однак споживання свинини (33 кг за рік на особу) та баранини (2,4 кг на рік) залишаються стабільними протягом останніх кількох років.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button