Новини про м'ясо

67 спалахів АЧС виявили у Росії

З початку року по 19 червня у Росії було зафіксовано 67 спалахів африканської чуми свиней. 49 випадків – захворюваність серед диких кабанів, а решта 18 випадків – АЧС у господарствах населення чи на підприємствах, повідомляє російський “Центр ветеринарії”.

Також за півроку 112 районів РФ, де раніше виявляли африканську чуму свиней, пройшли необхідні етапи карантину і визнані безпечними щодо вірусу.

За оцінкою Міністерства сільського господарства Росії, основними причинами поширення АЧС в країні залишаються несанкційовані перевезення тварин, продукції тваринництва та кормів, порушення суб’єктами господарювання та громадянами норм і правил утримання свиней, а також циркуляція вірусу серед диких кабанів і формування природних спалахів цієї хвороби.

Оскільки АЧС в країні продовжує поширюватись, у Міністерстві сільського господарства в чергове порушили питання винайдення вакцини від небезпечної хвороби свиней. Наразі розробкою вакцини від африканської чуми свиней займаються у кількох країнах, зокрема, у Великобританії, Китаї та США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button