Новини про м'ясо

6 тис. нових свиноферм збудують в Китаї

Збільшення внутрішнього виробництва з метою обмеження імпорту свинини в Китаї вже відбувається, але не так швидко, як хотіла б влада.

У 2020 році урядом Китаю затверджено будівництво 6,2 тис. нових свиноферм, оскільки органи влади хотіли б обмежити імпорт свинини, який вже в першому півріччі 2020 року перевищив загальний обсяг імпорту за весь 2019 рік.

“Імпорт свинини та субпродуктів до КНР у липні становив 560 тис. тонн, що на 87,1% більше у порівнянні з попереднім роком. Тільки імпорт свинини становив 430 тис. тонн, що на 120,2% більше у порівнянні з попереднім роком “, – зазначає Лайл Джонс, директор з продажів компанії Gensus Inc на ринку Китаю.

Новий прогноз на 2019 рік свідчить про те, що імпорт свинини за весь рік досягне 3,9 мільйона тонн. Це майже вдвічі більше, ніж обсяг імпорту в 2019 році.

Відновленню поголів’я свиней сприяють не лише державні субсидії на будівництво ферм, але й великі інвестиції з-за кордону. Очікується, що виробництво свинини в країні дещо відновиться протягом другої половини 2020 року, але все ще може бути нижче нормального рівня, оскільки АЧС в Китаї все ще поширюється, що робить відновлення поголівя ще більш складним завданням. Крім того, поширення Covid-19 в країні зараз добре контролюється, тому споживання свинини в ресторанах, школах та інших компаніях швидко відновлюється. Через це очікується зростання попиту.

Крім того Китай нарощує імпорт маточного поголів’я.

“Передбачається, що КНР до кінця 2020 року імпортує 15 тис. голів свиней для розведення, що дозволить встановити новий рекорд генетичного імпорту свиней. Внаслідок нестачі племінних свиней багато великих виробників реалізували стратегію для збереження ринкових свинок від своїх комерційних ферм для поповнення запасів свиноматок. Без сумніву, продуктивність цих тварин не буде на такому рівні, як високоякісна генетика. Ми чуємо повідомлення про зниження виробництва на 20-30% через використання невисокоякісної генетики”, – додав пан Джонс.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button