Новини про м'ясо

6 млн доларів для запровадження нових технологій на фермах виділить Канада

Уряд Канади виділив 6,1 млн доларів для галузі свинарства. З держбюджету підтримають три складові платформи “Досконалість свинарства Канади”: PigSAFE, PigCARE і PigTRACE.

Безпека, благополуччя тварин і контроль з допомогою електронних засобів – саме ці сектори, отримають фінансову підтримку від канадського уряду впродовж кількох наступних місяців.

Під час зустрічі галузевої асоціації в Оттаві міністр сільського господарства та агропродовольства Марі-Клод Бібо повідомила про виділення фінансування і зазначила, що програми PigSAFE та PigCARE – це, перш за все, запровадження заходів забезпечення безпечності харчових продуктів і догляду за тваринами, які дозволяють виробникам продемонструвати свою прихильність до сталого виробництва свинини. PigTRACE, національна програма відстеження має вирішальне значення для швидкого управління ситуацією з захворюваністю тварин та контролю спалахыв небезпечних хвороб.

Крім того, близько мільйона доларів виділили на наукові дослідження галузі свинарства.

Фінансування цих програм урядом гарантує, що виробники отримають безкоштовні інструменти для їх реалізації на фермі. Зокрема, електронні інструменти з відстеження стану здоров’я та процесу харчування свиней дозволять виробникам отримувати більше даних про поголів’я та ефективніше їх використовувати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button