Новини про м'ясо

50 млн доларів на захист від АЧС планують виділити в Канаді

Канадська рада виробників свинини (CPC) закликає уряд країни виділити кошти на допомогу для галузі, яка переживає важкі часи через коронакризу.

У поданні, надісланому Постійному комітету з фінансів Палати громад, галузева організація попросила уряд захистити життєздатність виробників свинини, запропонувавши надзвичайну підтримку ліквідності. Крім того, CPC просить уряд інвестувати 50 млн доларів США у 3-річний план заходів щодо профілактики африканської чуми свиней

У разі проникнення захворювання на територію Канади, воно матиме руйнівний вплив на виробників, продовольчу безпеку, біорізноманіття та економіку країни.

“Наразі усі галузі сільського господарства потерпають від кризи. Однак кілька важливих факторів роблять виробників свинини більш схильними до ризику та нестабільності, оскільки сектор, залежний від експорту до США. Формування ціни на основі ринку Сполучених Штатів означають, що у здорових умовах торгівлі це може бути корисним для канадських фермерів. Однак останні події призвели до зростання непередбачуваность світових ринків,що призводить до значних втрат для канадських виробників”, – заявили в галузевій організації.

Прогнози, зроблені в червні 2020 року, передбачають, що виробники свинини в Канаді втратять 20 доларів на продажі кожної свині. Загальна сума витрат становитиме більш ніж 500 мільйонів доларів

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button