Новини про м'ясо

45 млн євро виділить ЄС для підтримки виробників м’яса під час кризи

Виробники яловичини та баранини в країнах ЄС можуть отримати допомогу через схему приватного зберігання м’яса або private storage aid (PSA), якою можна користуватися протягом трьох-п’яти місяців. За цією схемою продукція тимчасово буде вилучена з ринку, а з бюджету ЄС буде виділено кошти на зберігання м’яса на спеціалізованих складах. Таким чином виробники зможуть сформувати запаси і уникнути втрат, спричинених зменшенням попиту.

Жодної подібної схеми для виробників свинини не запропоновано, оскільки обсяги експорту до Азії залишаються високими, а попит у країнах Східної Європи, такі як Польща, Болгарія та Румунія, не був порушений коронавірусною кризою.

За схемою PSA для виробників яловичини та телятини виділять 25 мільйонів євро. Припускається, що більша частина дотацій буде спрямована на зберігання стейків. Оскільки попит на більш дешеві види яловичини, такі як фарш, зростає, а більш дорогі стейки наразі користуються меншою популярністю в споживачів, тому доцільно таке м’ясо заморозити.

Ще 20 мільйонів євро будуть доступні як частина подібної схеми для виробників баранини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button