Новини про м'ясо

40% китайських імпортерів яловичини припинили діяльність

У лютому цього року в імпорті яловичини до Китаю було залучено лише 300 фірм, що на 200 менше, ніж було зареєстровано на початок року.

Другий місяць 2020 року став великим викликом для підприємств-імпортерів м’яса в Китай не тільки через логістичні пробки в портах, але і неможливість доставки товарів у міста, які були заблоковані через карантин. Це призвело до виходу з ринку 40% китайських імпортерів яловичини. Згідно з офіційною статистикою, у лютому 2020 року в імпорті замороженої яловичини брало участь лише 294 компанії, тоді як у січні 2020 року їх було 500.

У лютому 2020 року Китай імпортував загалом 122 914 тонн замороженої яловичини. Це на 21% менше порівняно з попереднім місяцем, але на 41% більше, ніж у лютому 2019 року. І відповідне значення імпорту було приблизно на 688 мільйонів доларів США, що на 22% нижче, ніж у січні 2019 року, але на 73% більше, ніж у лютому 2019 року.

З початку березня Китай сигналізує, що порти вже не перевантажені. Тим не менш, на імпорт, як очікується, впливатиме ситуація з пандемією коронавірусу. Деякі дослідження та звіти припускають, що пройде кілька місяців поки Китай повернеться до повної економічної активності. Інші повідомлення ж свідчать, що на торгівлю й виробництво вплине друга хвиля коронавірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button