Новини про м'ясо

30 тис. свиней знищать на румунській фермі через АЧС

Новий спалах африканської чуми свиней вразив одного з головних гравців свинарської галузі у Південно-Східній Європі. 30 тис. свиней мають бути утилізовані на ураженій румунській фермі.

Компанія Premium Porc Group повідомила місцеву владу в регіоні Вранча, що тварини на одній з ферм мають симптоми вірусу АЧС. Лабораторні дослідження підтвердили спалаху, тому компанія повинна знищити щонайменше 300 тис. тварин, щоб запобігти поширенню хвороби.

“Це безприцидентний момент в історії нашої компанії. Ми розпочали 2021 рік, сподіваючись, що єдиною боротьбою, з якою нам доведеться мати справу, буде боротьба з наслідками пандемії COVID-19. Але, незважаючи на надзвичайно суворі правила біозахисту, визнані у всій галузі, ми опинилися в жахливій ситуації, змушені знищити таку кількость тварин. Але ми будемо рухатись далі, будуючи стійкий бізнес разом із понад 500 людьми, які працюють з нами”, – прокоментував Ларс Дрешер, генеральний директор Premium Porc Group.

Протягом останніх декількох тижнів ферма не доставляла на ринок жодної свині, тому відкликання продукції не проводилось. Криза АЧС в Європі впливає на більш ніж 13 країн, причому найбільше від хвороби страждають Румунія та Польща. Наразі з країн, що постраждали, лише Чехія та Бельгія отримали від МЕБ статус вільного від АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button