Новини про м'ясо

3 млн свиней вакцинують у Перу

З метою захисту здоров’я свиней та запобігання економічним втратам у галузі тваринництва Міністерство сільського господарства та зрошення Перу розпочало національну кампанію вакцинації проти класичної чуми свиней (КЧС).

Згідно з проєктом міністерства, до кінця року 3,4 млн перуанських свиней будуть вакциновані проти небезпечного вірусного захворювання. Метою цієї кампанії є не лише захист промислового поголів’я, а й вакцинація всіх свиней у особистих господарствах населення, а також покращення підготовки та обізнаності фермерів щодо класичної чуми свиней.

Вакцинація є обов’язковою для всіх свиногосподарств. Без наявності офіційного сертифікату на вакцинацію свинарі не зможуть отримати медичний сертифікат на внутрішній транзит, а отже – не зможуть продавати свиней та м’ясо.

Щеплення тварин від КЧС можна проводити починаючи з 45 днів від народження.

Класична чума свиней не має такого впливу на глобальний ринок, який наразі чинить АЧС. Вакцину проти африканської чуми свиней ще не винайшли. Над створенням препарату працюють учені з кількох країн світу, зокрема, з Китаю та США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button