Новини про м'ясо

3 місяці без АЧС: у Молдові виявили новий спалах вірусу

Уже впродовж кількох місяців у сусідній з Україною Молдові не фіксували жодного випадку африканської чуми свиней, тоді як у Румунії вірус поширювався досить активно. Утім, цього тижня ветеринарні органи Молдови підтвердили: на території країни виявили диких кабанів, інфікованих АЧС. Заражені тварини перебували в прикордонному з Румунією районі.

Світова організація охорони здоров’я тварин (МЕБ) опублікувала дві доповіді, які підтверджують наявність африканської чуми свиней у 8 диких кабанів. Тварини були знайдені у населеному пункті Брічені, на північному заході Молдови, поблизу кордону з Румунією.

АЧС у країні не фіксували вже кілька місяців. Останній спалах вірусу виявили у березні. Тоді ветеринарні органи Молдови підтвердили зараження свиней у одному з особистих селянських господарств.

Не виключено, що заражені дикі кабани потрапили в Брічені з Румунії, адже цього року у країні було виявлено найбільшу в ЄС кількість спалахів АЧС на господарствах – 102 випадки. Також у 2019 році в Румунії було зафіксовано 253 випадки африканської чуми свиней серед диких кабанів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button