Новини про м'ясо

3,7 тисячі свиней було знищено на одному підприємстві в Київській області

22 липня 2020 року Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) було виявлено ДНК вірусу африканську чуму свиней у зразках, отриманих з ТОВ Агрофірма «Глушки» Білоцерківського району Київської області. Про це повідомила Держпродспоживслужба.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Білоцерківській райдержадміністрації встановила карантин та визначила територію свиноферми ТОВ Агрофірма «Глушки» епізоотичним вогнищем щодо африканської чуми свиней. Населені пункти с. Глушки та с. Храпачі (Білоцерківського району Київської області) разом з прилеглими територіями були визначені зоною захисту, а смт Терезине, с. Вільна Тарасівка, с. Олійникова Слобода та с. Скребиші з прилеглими територіями – зоною нагляду. Також під наглядом будуть перебувати с. Пологи, смт Дослідницьке, смт Гребінки, с. Саливінки, с. Лосятин с. Соколівка, с. Петрівка сусіднього Васильківського району.

Карантин на самій свинофермі передбачає заборону в’їзду транспорту та входу людей, крім задіяних у виконанні заходів. Виїжджаючий транспорт буде проходити дезінфекцію. Вже здійснено умертвіння 3765 свиней та їх спалення разом з виявленими 22 трупами тварин.

Наразі Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області продовжує вживати заходи з локалізації та недопущення розповсюдження захворювання відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button