Новини про м'ясо

25 нових випадків АЧС виявили у Польщі

У червні – на початку липня на території Польщі було зареєстровано 23 спалахи африканської чуми свиней серед диких кабанів та 2 випадки захворювань у господарствах. Випадки АЧС виявили у Вармінсько-Мазурському, Мазовецькому, Люблінському і Підляському воєводствах.

Таким чином кількість спалахів серед диких тварин в Польщі досягла позначки 1326. Африканську чуму свиней цього року також зафіксували на 11 підприємствах. Два останніх випадки АЧС на фермах виявили 27 червня та 1 липня. Загалом на двох підприємствах довелося утилізувати 97 свиней.

У районах спалахів захворювання посилено контроль за господарствами та вжито заходів задля запобігання подальшого поширення вірусу.

В Україні ж спостерігається уповільнення темпів поширення захворювання. Так у січні-червні 2018 року на території країни було зафіксовано 78 спалахів африканської чуми свиней. За той же період цього року виявили втричі менше випадків АЧС – 26. Про це повідомив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button