Новини про м'ясо

14 тис. свиней знищили в Індії через АЧС

Індія займає одне з останніх місць в світі за рівнем споживання м’яса на душу населення. В середньому житель країни з’їдає менше 5 кілограмів м’яса на рік. У січні в Індії виявили перший спалах африканської чуми свиней. Це може суттєво вплинути на внутрішній ринок країни, спричинити підвищення цін на м’ясо та уповільнення темпів зростання середнього споживання. Утім, втрати свинини можуть бути компенсовані за рахунок курятини, оскільки в країні активно розвивається галузь птахівництва.

Цього року через АЧС в Індії довелося утилізувати понад 14 тис. свиней. Африканська чума свиней поширюється на північному сході країни щонайменше з січня, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Зараз азійські ЗМІ повідомляють, що в двох заражених штатів, Ассам, було забито 14 тис. свиней. Місцеві стверджують, що вірус міг потрапити до Індії через річку з Китаю. В офіційних звітах МЕБ повідомляється загалом про 11 спалахів АЧС у двох регіонах.

Популяція свиней в Ассамі складає понад 2 мільйони, включаючи диких кабанів, і цей регіон споживає 75% свинини, виробленої в країні.

Важливо: У більшості випадків заражені африканською чумою свині гинуть протягом двох-семи днів після виявлення таких симптомів, як проблеми з диханням, дизентерія, висока температура, непритомність і блювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button