Новини про м'ясо

14,5 тис. свиней буде знищено через АЧС в Росії

Новий спалах африканської чуми свиней виявили на одному з підприємств у Курській області Росії. Вірус виявлений у тварин, що утримуються на двох виробничих майданчиках. Через це власникам доведеться утилізувати 14,5 тис. голів тварин.

В середині листопада АЧС була виявлена на тому ж підприємстві на майданчику відгодівлі з поголів’ям в 20 тис. свиней. Тоді цих тварин було знищено. Тепер наявність вірусу підтвердили ще й у тварин, що утримуються на майданчиках репродуктора і дорощування.

“На жаль, у багатьох випадках виникнення спалахів африканської чуми свиней на території підприємств сприяє людський фактор. У невеликому відсотоку випадків переносниками є дикі кабани. Сьогодні ветеринари проводять всі необхідні заходи щодо недопущення поширення АЧС з осередків хвороби на підприємствах”, – заявив заступник губернатора Курської області Сергій Стародубцев.

Відзначається, що приміщення свинокомплексу дезінфікують і обробляють, співробітники суворо дотримуються заходів безпеки. Територія підприємства закрита для транспорту і відвідування сторонніми особами.

Раніше повідомлялося, що в листопаді в регіоні було виявлено три вогнища АЧС. Всі вони зафіксовані на підприємствах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button