Новини про м'ясо

13 країн та більш ніж 460 спалахів: наслідки поширення АЧС у листопаді

Минулого місяця від африканської чуми свиней постраждало 133 країн. Загалом було зафіксовано 464 спалахи захворювання, найбільше – в Румунії, повідомляє видання PigUA.info з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Лідерами з поширення АЧС є Румунія (160 випадків за місяць), Угорщина (134) та Латвія (46). Хоча вірус поширюється здебільшого серед диких кабанів, будь-яке розповсюдження загрожує галузі свинарства.

У сусідній Польщі в листопаді зафіксували 37 спалахів африканської чуми свиней. Вірус в країн поширюється все далі на захід і є загроза проникнення АЧС на територію Німеччини.

Що ж до інших країн то в Болгарії минулого місяця було зареєстровано 33 спалахи африканської чуми свиней, на Філіппінах – 24, у Південній Кореї – 10, у Зімбабве – 6, у Китаї – 3, в Молдові – 3, ПАР – 2, а в Бельгії – 2.

В Україні в листопаді зафіксували 4 випадки АЧС. Останній спалах вірусу, за повідомленнями Держпродспоживслужби, виявили 28 листопада в особистому селянському господарстві в селі Стара Олександрівка Пулинського району Житомирської області.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button