Новини про м'ясо

100 доларів за свиню, загиблу від АЧС, виплачують фермерам на Філіппінах

Селянам і дрібним фермерам на Філіппінах держава компенсує збитки, яких селяни зазнали через поширення африканської чуми свиней. Цього місяця уряд і президент країни погодили план щодо підвищення виплат.

Раніше свинарі, що постраждали від АЧС, отримували 3 000 філіппінських песо за одну свиню. Тепер виплати збільшаться до 5 000 песо (близько 100 доларів США) за голову. Ті селяни, що раніше отримали 3 000 песо компенсації можуть також отримати додатково ще по 2 000 за голову.

Влада країни також затвердили інші заходи щодо стримування та запобігання поширенню АЧС. До них належать: посилення контролю за транспортуванням свиней у небезпечних районах; посилення покарання за порушення постанов щодо заборони продажу та транспортування свиней.

Раніше влада закликала свинарів Філіппін до посилення заходів біобезпеки на фермах. До боротьби з африканською чумою свиней в країні залучили місцеве самоврядування, військових, поліцію, представників галузі. На підприємствах уже збільшили кількість прибирань, проводять дезінфекції та дотримуються особливих умов годування свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button