Новини про м'ясо

Зростання ціни на живець свиней триватиме лише до кінця грудня

Згідно з результатами щотижневого моніторингу Асоціації «Свинарі України», після тривалого зниження цін на внутрішньому ринку спостерігається приріст котирувань на свинину живою вагою. Але експерти організації зазначають, що підвищення триватиме недовго і ціни стабілізуються або почнуть знижуватись за тиждень до Нового року.

У перші дні грудня живець свиней додав 1,3% у ціні і тепер вартість сировини варіюється від 42 до 44 гривень за кілограм (мова йде про свиней І-ї категорії). Такі дані  Асоціація «Свинарі України» отримала після опитування представників м’ясопереробних підприємств.

Варто зазначити, що сезонне зростання ціни в цьому році почалося пізніше, ніж звичайно. Це сталось, зокрема, через відсутність пожвавлення попиту перед новорічними святами. “Споживачі відходять від традиції “запасання” м’яса до святкового столу”, – йдеться в звіті АСУ.

Переробники прогнозують, що ціна свинини стабілізується, або навіть знизиться протягом останнього тижня грудня. Але робити прогнози в нетипових умовах складно. В АСУ зазначають: упевнено можна лише стверджувати, що до кінця року живець свиней І-ї категорії буде вартувати не більше 45-46 гривень за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button