Новини про м'ясо

Зростання цін на свинину сприяє відновленню поголів’я

Зростання цін на свинину може призвести до відновлення галузі в багатьох країнах, зокрема, в Австралії, вважають місцеві експерти.

Очікується, що виробництво свинини в Австралії в 2020 році досягне 400 тис. тонн, що майже відповідає рівню минулого року (398 тис. тон). Поєднання низьких цін на свинину та високих цін на корми минулого року призвело до скорочення поголів’я та супутнього зниження виробництва свинини.

Однак, хоча ціни на корми залишаються підвищеними, спостерігається значне зростання цін на свиней та свинину. Наприклад, ціни на живець зросли з 2,50 доларів за кілограм рік тому до 4 дол. Це призвело до повернення прибутковості для багатьох фермерів, і, як результат, підприємці почали нарощувати поголів’я.

Очікується, що імпорт австралійської свинини знизиться до 240 тис. тонн. У 2019 році він досяг рекордного рівня – 269 тис. тонн. Основною причиною цього зниження є те, що імпортери накопичили велику кількість запасів. Ринок свіжої свинини в країні забезпечується місцевими виробниками, оскільки регламенти біобезпеки перешкоджають імпорту свіжого та охолодженого м’яса.

Очікується, що експорт свинини у 2020 році буде стабільним і складе 35 тис. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button