Новини про м'ясо

Зростають обсяги виробництва птиці в Африці

Днями було опубліковано статистичні дані, що свідчать про нарощування виробництва м’яса птиці у Південно-Африканській республіці. Раніше про зростання обсягів продукування курятини повідомили країни Північної Африки, зокрема, Єгипет.

За перші 8 місяців цього року виробництво птиці в ПАР зросло на 5% порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомляє Департамент торгівлі, промисловості та конкуренції країни.

“Це відбулося незважаючи на труднощі на підприємствах, спричинені COVID-19”, – прокоментували представники департаменту.

Мети щодо зростання виробництва вдалося досягти завдяки Генеральному планові з розвитку птахівництва, який був розроблений у листопаді 2019 року. Генеральний план було ухвалено на Південноафриканській інвестиційній конференції. Він був розроблений у тісному партнерстві між урядом та низкою зацікавлених сторін в галузі, включаючи виробників птиці, переробників, експортерів, імпортерів та ін.

для реалізації плану виробники птиці пообіцяли інвестувати 453 млн доларів для розширення та вдосконалення виробничих потужностей. Деякі інвестиційні проекти вже завершені, включаючи розширення мережі інкубаторів та переробних підприємств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button