Новини про м'ясо

Зростають обсяги виробництва м’яса птиці в США

Дані щодо виробництва м’яса птиці на початку літа, які днями опублікував Департамент сільського господарства Сполучених Штатів (USDA), показують, що галузь птахівництва почала оговтуватись після кризи, спричиненої COVID-19.

У червні виробництво птиці в США зросло на 7%, порівняно з тим же місяцем минулого року. Якщо говорити про структурне різноманіття, то за перший місяць літа американські компанії виготовили 1,730 млн. тонн курятини, що на 7% більше, ніж у червні 2019 року. Виробництво індички зросло на 5% і склало 226 тис. тонн.

Рівень забою як для курчат, так і для індиків в США зростає щороку. Під час найгострішої фази пандемії у квітні-травні відбулися збої роботи кількох переробних підприємств. Утім, в червні галузь почала відновлюватись.

Середня жива вага більшості курей та індиків у червні також зросла. Це свідчить про збільшення продуктивності виробництва. Головним виробництвом курячого м’яса став штат Північна Кароліна, також до трійки лідерів увійшли Джорджія та Арканзас, а Міннесота лідирувала щодо виробництва індички, випередивши Індіану та Північну Кароліну.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button