Новини про м'ясо

Змінилися вимоги до транспортування тварин

У Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомили про зміни, внесені до Методичних рекомендацій щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення. У відомстві зазначили, що зміни враховують пропозиції профільних асоціацій. Зокрема, послаблено контроль щодо транспортування тварин, яким не більше 2 місяців.

“Зміни внесені до пунктів 3.9 та 6.4:

3.9. Переміщення ВРХ, ДРХ, коней та свиней до 2-х місячного віку допускається без проведення карантинування та лабораторних досліджень за умови епізоотичного благополуччя господарства та адміністративної території району, 100 % виконання плану протиепізоотичних заходів (діагностичних досліджень та профілактичних обробок). При цьому під час видачі супровідних ветеринарних документів враховуються результати діагностичних досліджень та профілактичних обробок маточного поголів’я. Карантинування тварин всіх вікових груп в господарстві отримувачі є обов’язковим.

6.4. При карантинуванні коней, крім спортивних (спортивні коні – тварини, що мають міжнародний або український спортивний паспорт коня), проводять: обов’язкові діагностичні дослідження на парувальну хворобу, грип коней (якщо не щеплені), ІНАН, сап та лептоспіроз; профілактичну дегельмінтизацію; обробку проти ектопаразитів; не пізніше ніж за 20 днів до відправлення тварин вакцинують проти сибірки (якщо вони не були щеплені за 6 місяців до відправлення)”, – зазначають у Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button