Новини про м'ясо

Збитки британських фермерів від крадіжок тварин склали 2,5 млн фунтів

У Великобританії почастішали випадки викрадення худоби. За два роки збитки місцевих фермерів від таких злочинів зросли на 11% і в 2018 році досягли 2,5 млн фунтів стерлінгів. Національний союз фермерів Британії (NFU) просить поліцію створити спеціальний сільський підрозділ, який допоможе у боротьбі з крадіжками тварин, оскільки такі злочини стали реальною загрозою для британських фермерів.

“Останнім часом стало очевидно, що кількість випадків крадіжок худоби суттєво зросла, і статистичні дані чітко підтверджують це. Крадіжка худоби може мати руйнівний вплив на фермерів та їх бізнес, а також спричинити страждання тварин. Ми маємо належним чином розглянути цю проблему і створити спеціальні сільські поліцейські команди, які б допомагали ловити злочинців”, – заявив заступник президента Національного союзу фермерів Гай Сміт.

Окрім фінансових втрат, у Великобританії є також занепокоєння з приводу безпечносты харчових продуктыв, оскільки тварини, вкрадені з ферм, можуть потрапити до ланцюга постачання продуктів без належного контролю.

“Британські тваринники вирощують худобу у відповідно до світових стандартыв добробуту тварин. Щоб не натрапити на недобросовісних продавців, що реалізовують м’ясо крадених тварин, я раджу споживачам стежити, чи є на продукції відповідне маркування і знаки якості”, – зазначає Гай Сміт.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button