Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на живець свиней знижуються

За даними Асоціації “Свинарі України” цього тижня закупівельні ціни на живець свиней дещо знизились. Аналітики прогнозують продовження низхідної тенденції до кінця місяця.

У середньому за тиждень ціни на свиней забійних кондицій І-ї категорії знизились на 0,5 – 2 грн за кілограм, або на 2,8%. Зараз закупівельні ціни складають близько 41,5 – 43 грн за кілограм.

Низхідна тенденція після зимових свят – звичайний сезонний тренд. Так підприємства, що входять до складу Асоціації «М’ясної галузі» вважають, що до кінця січня, ціна на живець знизиться до 41 – 42 гривень за кілограм.

У ситуації з цінами для виробників також є й позитивний момент. “Відповідна зміна цін має послабили тиск імпортної свинини з ЄС на внутрішній ринок, адже сталість європейських котирувань та валютні коливання залишають “бар’єрну” ціну на досягнутих позиціях — 43,5 грн/кг”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України”.

Нагадаємо, що у 2018 році на 3,6% (до 492,6 тис. тонн у живій масі) скоротились продажі свиней. Одна з причин такої тенденції – поширення вірусу африканської чуми свиней. Утім, на думку аналітика Олександри Бондарської, у 2019 році галузь стабілізується, оскільки підприємства поступово нарощують поголів’я свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button