Новини про м'ясо

Ціни на м’ясо: курятина та яловичина дешевшають, а свинина дорожчає

За даними Інфляційного барометра, який оцінює динаміку онлайн-цін на соціально значущі товари, за місяць в Україні подешевшали усі види м’яса та м’ясопродуктів, крім свинини.

З початку квітня по 5 травня ціна на цей вид м’яса зросла на 23,75%. Зараз середня її вартість в онлайн-магазинах становить 123,28 грн за кілограм.

Станом на 5 травня яловичина вартувала в середньому 135,95 грн за кілограм, що на 2,39% менше, ніж місяць тому. Таким чином цей вид м’яса за місяць подешевшав на 3,33 грн.

Хоча свинина суттєво подорожчала, ціни на сало знизились. Зараз онлайн цей продукт можна придбати за 128,4 грн за кілограм, а це на 2,99% менше, ніж на початку квітня.

Ціна на курятину змінилась досить суттєво – цей вид м’яса подешевшав на 17,89% і зараз його можна придбати за 91,9 грн за кілограм.

Ковбаси подешевшали усьог на 0,5% у до близmко 182 гривень за кілограм.

Експерти прогнозують, що стабілізації цін найближчим часом очікувати не варто, а подешевшання яловичини і курятини є тимчасовим. Аналітик сільськогосподарських ринків і національний консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Андрій Панкратов зазначає, що через зростання цін на світовому ринку, в Україні м’ясо теж подорожчає, особливо свинина.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button