Новини про м'ясо

Якими будуть ціни на свиней наприкінці вересня?

Протягом наступного тижня (з 28 вересня по 4 жовтня) ціни на свиней забійних кондиційна вітчизняному ринку мають залишатися відносно стабільними, вважають в Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ). Середні котирування живця будуть коливатися в межах від 44 до 45 гривень за кілограм.

“Ціни залишаться на рівні минулого тижня. Попит на свинину в Україні сталий, однак скорочення поголів’я свиней та масове закриття свинокомплексів останні роки призвели до дефіциту і росту цін на свиней. Дефіцит змушує споживачів платити вищу ціну за свинину”, – зазначають аналітики АМГ.

Що ж до ситуації на європейському ринку, то там спостерігається низхідний рух. Причиною такої тенденції є поширення африканської чуми свиней на територію Німеччини, що призвело до заборону експорту з ФРН за межі ЄС та зростання пропозиції свинини на внутрішньоєвропейському ринку.

“Середні ціни на півтуші свиней у Євросоюзі впали на 19%. На це вплинуло підтвердження ще декількох випадків АЧС у Німеччині, а також те, що на 17 свинофермах було проведено забій усього поголів’я. Натомість світові ціни зросли, що пов’язано зі зменшенням імпорту з Європи до таких країн як Китай”, – повідомили в галузевій асоціації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button