Новини про м'ясо

Як заборони на імпорт впливають на ринок м’яса: приклад Філіппін

Численні заборони на імпорт, введені урядом Філіппін, зокрема, щодо імпорту німецької свинини та птиці з Бразилії та Австралії, до кінця року можуть призвести до помітного зростання цін на ринку країни. Про це заявив офіційний представник філіппінської Асоціації імпортерів та торговців м’ясом (MITA), коли Міністерство сільського господарства підписало наказ, нагадуючи місцевим торговцям та імпортерам, що ввезення свинини, що надходить з Німеччини, заборонено після того, як європейська країна повідомила про свій перший випадок африканської чуми свиней (АЧС).

Міністр сільського господарства Вільям Дар заявив, що міністерство підготувало постанову, в якій буде підтверджено заборону на імпорт свинини з Німеччини через АЧС. У червні минулого року німецька продукція зі свинини була заборонена на кілька місяців через партію польської свинини, змішаної з німецькою.

“Через зростання випадків АЧС на Філіппінах та на тлі заборони на імпорт м’яса птиці з різних країн, свинина та продукти з птиці можуть коштувати дорожче під час Різдвяного сезону”, – сказав Ісус Чам, президент MITA.

Також країна південно-східної Азії заборонила птиці, яка прибуває з Німеччини, Бразилії та Австралії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button