Новини про м'ясо

Вже 2 млн голів птиці знищили у Франції через грип

З осені 2020 року вже 18 країн ЄС постраждали від високопатогенного грипу птиці штаму H5N8. Зокрема, у Франції з грудня було виявлено 418 спалахів захворювання. У зв’язку з цим в країні було знищено більш ніж 2 мільйонів птахів.

За офіційними даними, спалахи грипу птиці відчутно впливають на сектор птахівництва у південно-східному регіоні країни, особливо на виробників качок. З метою обмеження розповсюдження вірусу відповідно до рекомендацій науковців, у Франції було наказано зменшити щільність поголів’я птиці у районах, де були зареєстровані випадки небезпечного захворювання.

Ситуація у Франції турбує представників галузі птахівництва сусідньої Іспанії, оскільки одна з французьких ферм, уражених вірусом, розташована за 50 км від кордону.

Наразі 18 країн-членів ЄС постраждали від захворювання, яке поширилось через міграцію дикої птиці. Черещ спалахи захворювання імпорт продукції птахівництва з Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Ірландії, Данії, України, Бельгії, Польщі, Швеції, Болгарії, Угорщини та Франції вже заборонений у кількох третіх країнах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button