Новини про м'ясо

Виробники птиці допомагають владі боротись з коронавірусом в Румунії

Компанія “Transavia”, румунський лідер у виробництві птиці, вирішила допомогти місцевій владі в окрузі Альба у боротьбі проти спалаху коронавірусу. Компанія вирішила забезпечити лікарні округу необхідним обладнанням для аналізів на Covid-19, якого зараз не вистачає в окрузі, а також допоміжним медичним товарами: захисними засобами та масками, медикаментами та іншими матеріалами.

“Ми сподіваємось, що разом з місцевою владою та лікарнею округу Альба ми зможемо надати всю медичну підтримку, необхідну для запобігання поширенню інфекції та швидкого реагування на випадки зараження. Ми терміново придбаємо все необхідне для швидкого тестування на Covid-19 і виділимо додатково 1 млн. румунських леїв (207 000 євро) на обладнання, дезінфекційні засоби та маски”, – сказав Іоан Попа, президент і засновник “Transavia”.

У той же час представники компанії заявили, що тісно співпрацюють з органами влади, щоб відповісти на ринкові виклики, спричинені спалахом коронавірусу. На початку тижня Румунія оновила свій статус щодо надзвичайних ситуацій, і очікується, що обмеження будуть застосовуватися поступово в більшості секторів економіки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button