Новини про м'ясо

Виробник фаст-фуду звинувачує виробників птиці у змові

Виробник фаст-фуду, що, в першу чергу, спецалізується на виробництві курячих сандвічів, Chick-fil-A, подала до Федерального суду в штаті Іллінойс на постачальників птиці для зниження цін на американському ринку. Представники компанії вважають, що провідні постачальники курятини, включаючи Tyson Foods Inc., Pilgrim’s Pride Corp., Sanderson Farms Inc. та Perdue Farms Inc. змовилися з метою завищення цін.

Згідно з позовом, компанія Chick-fil-A вимагає встановлення збитків та відшкодування судового збору. Представники компаній-виробників заявили, що претензії необгрунтовані.

Великі мережі супермаркетів та дистриб’ютори продовольчих послуг також подали цивільні позови щодо антиконкурентної поведінки, і цього року Міністерство юстиції США висунуло кримінальні звинувачення керівникам компаній галузі птахівництва та торговим представникам у фальсифікаціях торгів та встановленні цін. Наразі підсудні не визнали себе винними за кримінальним обвинуваченням, а великі компанії-виробники оскаржують позови.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button