Новини про м'ясо

Використання антибіотиків обмежив найбільший світовий виробник птиці

Бразилія забороняє імпорт, виробництво, продаж та використання антимікробних препаратів тилозину, лінкоміцину та тіамуліну як стимуляторів росту в галузі тваринництва.

Минулого тижня Офіційний вісник Бразилії (DOU) опублікував постанову № 1 від 23 січня, що забороняє використовувати вищезгадані антибіотики з метою пришвидшення відгодівлі тварин, зокрема курей та свиней, з виробництва м’яса яких Бразилія є одним зі світових лідерів.

“Запропонована заборона є заходом щодо запобігання та контролю протимікробної стійкості, що є одним з найбільших викликів для здоров’я населення сьогодні. Надмірне використання антибіотиків, зокрема в тваринництві, має значний негативний вплив на здоров’я людини та тварин. Посилення ветеринарного нагляду за використанням цих речовин призведе до запобігання антибіотикорезистентності”, – йдеться у заяві генерального координатора ветеринарних лікарських засобів країни Хосе Рікардо Лобо.

Цей захід відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та тристоронній позиції ВООЗ / МЕБ/ ФАО, що закликає країни до терміновості та пріоритетності заборони використання важливих антимікробних препаратів як стимуляторів росту в тваринництві.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button