Новини про м'ясо

Використання антибіотиків на птахофабриках заборонять в Індії

Надмірне використання протимікробних препаратів останніх поколінь у тваринництві призводить до підвищення рівня антибіотикорезистентності. Через поширення серйозних інфекцій в Індії та низьку ефективність їх лікування з допомогою останніх поколінь антибіотиків, влада країни вирішила заборонити на птахофабриках використання деяких протимікробних препаратів, які застосовуються для прискорення росту птахів.

Наразі заборону введено на використання колістину. Минулого тижня Міністерство охорони здоров’я Індії опублікувало постанову, яка забороняє “виробництво, продаж і поширення лікарського препарату колістину і його частин при вирощуванні тварин, птиці, продуктів аквакультури і виготовленні кормових добавок, оскільки таке використання може спричинити ризик для здоров’я людини”. Це означає, що цей антибіотик також неможна використовувати в якості ветеринарного препарату для сільськогосподарських тварин.

З 2016 року до Індії ввозили сотні тонн колістину. Його широко використовували як кормову добавку для стимулювання росту в тваринництві та продавали в аптеках без рецепта.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button