Новини про м'ясо

Вийшов збірник з рекомендаціями щодо використання вакцин у тваринництві

Європейська платформа, що спеціалізується на відповідальному використанні лікарських засобів у тваринництві (EPRUMA) випустила новий звіт під назвою “EPRUMA: найкращі практики використання вакцин для тварин”.

Ветеринарна вакцинація відіграє ключову роль у захисті здоров’я тварин та здоров’я населення, як невід’ємна частина загальних стратегій щодо інфекційних захворювань. Відсутність знань про наслідки вакцинації тварин на здоров’я населення та зростаюча невпевненість у застосуванні вакцини підсилюють необхідність підвищення обізнаності щодо переваг вакцинації тварин та їх правильного використання, зазначають автори звіту.

“Вакцини – це біологічні ветеринарні препарати які необхідно використовувати з великою обережністю і з обов’язковим застосуванням спостереження за тваринами у поствакцинальний період. Не всі тваринні вакцини ідентичні. Тому варто використовувати лише детально протестовані ліки від відомих виробників”, – йдеться у документі.

У звіті значну увагу також приділено питанню стійкості до антибіотиків і необхідності відповідального застосовування цих препаратів. Організація EPRUMA сформувала низку рекомендацій, які будуть перш за все цікавими для ветеринарів. Детально ознайомитись з ними можна тут.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button