Новини про м'ясо

Велика українська птахофабрика переходить на виробництво без антибіотиків

Один з найбільших виробників курятини в Україні (топ-5) Володимир-Волинська птахофабрика почала виробництво курятини без застосування антибіотиків. На підприємстві говорять, що це загальносвітова тенденція, але переорієнтовуватись птахофабрика буде поступово. В інтерв’ю для журналу “Наше птахівництво” генеральний директор ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліна Сич розповіла про нову технологію.

Виробництво курятини без антибіотиків на підприємстві почалось близько року тому. Зараз 20% продукції птахофабрики – кури, які вирощуються за новою технологією. Таке м’ясо продається під окремою торговою маркою – “Епікур”.

Аліна Сич визнає, що спочатку підприємство зазнало певних збитків від переходу на іншу технологію, зокрема, підвищився падіж птиці. Але у компанії говорять, що переорієнтація на виробництво без антибіотиків – світова тенденція. До того ж ціна такого м’яса на ринку значно вища. Наприклад, у Франції курятина без антибіотиків на 40% дорожча.

Український ринок поки що не дозволяє встановлення такої суттєвої різниці в цінах. Зараз курятина, виготовлена за новою технологією на 10 гривень дорожча. Пані Сич говорить, що це своєрідний маркетинговий хід, “щоб споживачі звикли до нового продукту”. Далі планується поступове збільшення цін на мясо без антибіотиків, щоб різниця зі звичайною курятиною становила 20 гривень за кілограм. Аліна Сич упевнена, що українські споживачі погодяться платити більше за якісний продукт.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button