Новини про м'ясо

В Узбекистані влада безкоштовно надає землю та птицю для розвитку птахівництва

Президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв наказав розподілити 50 тис. живих птахів серед населення, щоб пом’якшити негативний вплив коронакризи на бідних громадян.

За оцінками уряду країни, 450 тис. домогосподарств відчують зниження доходів через пандемію. Цей ефект ще більше посилюється безробіттям,рівень якого наразі зростає.

“Цього року ми плануємо зайняти 145 тис. наших незаможних громадян, реалізуючи 7,5 тис. національних проєктів”, – зазначив пан Мірзійоєв, додавши, що досить багато таких проєктів буде реалізовано в галузі сільського господарства.

Уряд планує розподілити 38 тис. га сільськогосподарських угідь серед 25 тис. фермерів у першій половині 2020 року та 38 тис. га серед 45 тис. більше фермерів у другій половині 2020 року. Головна мета цього проєкту – вирощування кормового зерна та розведення птиці.

Ринок птиці в Узбекистані швидко розширювався до пандемії. Середньорічне споживання курки збільшилося з 2,4 кг на людину в 2017 році до 9-10 кг на людину в 2019 році. Утім, через COVID-19 почалися проблеми з імпортом курятини і її споживання дещо знизилось.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button