Новини про м'ясо

В Україні подорожчали свині забійних кондицій

Після суттєвого падіння впродовж кількох тижнів, ціни на живець свиней почали поступово відновлюватись. За даними Асоціації “Свинарі України”, цього тижня на ринку свиней забійних кондицій спостерігались висхідні тенденції.

Ціна на живець зросла на 0,5 – 2 гривні за кілограм. Зараз ціновий діапазон коливається від 39 до 41 гривень за кілограм, а середня ціна складає 40,5 грн. Тиждень тому живець закуповували в середньому за 39,2 грн.

Однією з причин підвищення ціни є підвищення заготівельної діяльності м’ясопереробних компаній, які вирішили скористатись сезонним зниженням котирувань і накопичити запаси.

Поступове зростання вартості живця очікується до кінця місяця.

“Більшість представників м’ясопереробки налаштовані на стабілізацію цін на досягнутому рівні, а можливий їх приріст наступного тижня оцінюють у 0,5-1 грн/кг. Так, протягом третього тижня лютого учасники Асоціації «М’ясної галузі» налаштовані закуповувати свиней забійних кондицій по 39-41,5 грн/кг. З іншого боку, побутує думка, що вище 42 грн/кг ціни на свинину живою вагою до кінця лютого не піднімуться”, – зазначають в аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button