Новини про м'ясо

В Канаді для боротьби з АЧС застосовують собак

Канадський уряд інвестує 31 млн. доларів для збільшення кількості собак-пошуковиків у аеропортах, щоб запобігти нелегальному ввезенню м’ясних продуктів на територію країни.

Міністерство сільського господарства та продовольства інвестуватиме 31 мільйон доларів протягом п’яти років , що дозволить створити 24 додаткові підрозділи для перевірки з собаками.Таким чином загальна кількість подібних підрозділів буде становити 39, повідомляється в прес-релізі Канадського агентства з інспекції харчових продуктів.

“Незаконно імпортоване м’ясо та м’ясні продукти з країн, які постраждали від африканської чуми свиней, є одним з найбільших ризиків для проникнення цієї хвороби у Канаду”, – сказано в прес-релізі організації.

Країна має провести перший міжнародний форум, присвячений боротьбі з АЧС. Подія відбудеться в Оттаві з 30 квітня по 1 травня 2019 року. Хоча в Канаді не було зареєстровано жодних випадків АЧС, країна намагається співпрацювати з іншими державами, щоб зупинити поширення вірусу в Азії та Європі.

Серед заходів, вжитих канадськими органами влади для запобігання і контролю над поширенням хвороб можна виділити наступні:

– Канадське агентство з інспекції харчових продуктів (CFIA) підвищує обізнаність серед мандрівників через соціальні медіа і, за допомогою своєї кампанії для боротьби з АЧС, вже проінформувало понад 20 мільйонів людей. Також в аеропортах були розміщені додаткові знаки, що нагадують мандрівникам про необхідність декларувати на кордоні всі харчові продукти та продукти тваринного походження;

– Канадське агентство прикордонних служб (CBSA) почало застосовувати собак для виявлення вантажів з забороненими харчовими продуктами;

– Службовцям прикордонних служб CBSA було надано рекомендації щодо застосування штрафу у розмірі 1300 доларів для мандрівників, які не задекларували такі продукти при в’їзді в країну.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button