Новини про м'ясо

В бразильській курятині виявили коронавірус, стверджують в Китаї

Представники влади Китаю заявили, що сліди коронавірусу SARS-COV-2 виявлені у замороженій птиці, що була імпортована з Бразилії. Однак у заяві міської комісії з охорони здоров’я міста Шеньчжень не роз’яснено, чи був вірус на поверхні упаковки чи безпосередньо в м’ясі. У заяві також зазначається, що люди на території Китаю, які, можливо, мали контакт з продуктом, були перевірені. Тест на коронавірус виявився негативним. Незважаючи на це, влада Китаю закликала бути обережними, купуючи імпортне заморожене м’ясо, щоб зменшити ризик зараження.

Партія курятини, яка вважається зараженою коронавірусом, була вироблена компанією Aurora в одному з її підрозділів у бразильському штаті Санта-Катаріна. Компанія заявила, що офіційного повідомлення від китайської влади стосовно якості продукцію до них не надходило. Місцева асоціація птахівництва зазначила, що транспортування цього виду продукції до Китаю займає більш ніж 45 днів, і вважає проникнення вірусу в м’ясо саме на виробництві малоймовірним.

Варто зазначити, що в останній заяві Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) запевняється, що коронавірус не передається через м’ясо та м’ясні продукти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button