Новини про м'ясо

Уже другий регіон Німеччини постраждав від АЧС

Африканську чуму свиней на території Німеччини вперше виявили у вересні цього року. Досі вірус поширювався лише на території одного регіону країни – Бранденбургу. Утім, минулого тижня про спалах АЧС повідомили в другій федеральній землі – Саксонії.

Самку кабана, заражену вірусом, відстрелили під час мисливського рейду, і за даними Міністерства сільського господарства Німеччини, у неї не виявлялося жодних клінічних симптомів АЧС. Тварину виявили недалеко від Оберлаузіца, на півночі району Герліц, недалеко від польського кордону. Поросята дикої свині, яку застрелили показали негативний результат щодо АЧС.

Епіцентр нового спалаху вірусу розташований приблизно за 60 км на південь від зони, яка раніше вважалася небезпечною щодо африканської чуми свиней. Це призведе до встановлення нових меж карантинних територій.

Місцева влада повідомляє, що наразі Саксонія перебуває в підвищеній готовності, щоб запобігти подальшому поширенню АЧС.

Швидше за все заражена тварина, яку виявили в регіоні, перетнула прикордонну річку Нейссе, щоб потрапити з Польщі до Німеччини. Загалом в країні виявили вже 117 диких свиней, заражених АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button